Domovská stránka

Pozadí plochy :

Připravila jsem pro vás pár tématicky zhotovených pozadí plochy. Snad se budou líbit ")

Pozadí obrazovky Čínská masáž TUINA   推拏, 推拿

Doba trvání 60. minut


Pro koho se hodí: Tuina masáž je vhodná pro většinu lidí. Pokud trpíte migrénami, bolestmi hlavy, pak je právě Tuina skvělou volbou! Masáž zad, šíje, horních a dolních končetin je skvělá při potížích pohybového aparátu, bolestech kloubů a šlach, svalových křečích, otocích a nervovém napětí. Stimuluje lymfatický a krevní oběh. Při Tuina masáži dochází k vyplavení toxických látek z těla a uvolnění emocí. U těhotných žen bych nedoporučila masáž hlavy, zad a šíje, jelikož masáž je tvrdší a jsou u ní stimulovány body. Masáž rukou a nohou je pro těhotnou ženu, která neprodělala v předchozích těhotenstvích potraty a nejsou jiné komplikace vhodná.  

Jak probíhá: masáž hlavy masér provádí bez olejíčku. Klient leží na zádech, je zakrytý dekou a cítí se pohodlně a příjemně. Klient při poslechu hudby vychutnává masáž obličeje a šíje. Je velice vhodná pokud trpíte bolestmi hlavy nebo migrénami.

Upozornění: masáž je tvrdší, jelikož je třeba stimulovat potřebné body. Při masáží zad, šíje, dolních či horních končetin masér použije už masážní olej, dle výběru a nálady klienta/skořicový, citronová tráva, čokoládový, grepový atd.. TUINA masáž je neodmyslitelnou součástí tradiční čínské medicíny. U nás zatím patří k méně známým metodám


Podřízené stránky (2): Blog Čerpání z fonndů FKSP